دوربین مداربسته

محصولی با شرایط مورد نظر یافت نشد.
دام
بولت
وایرلس
دی وی آر
اسپید دام

در سال‌های اخیر، دوربین مدار بسته تبدیل به یک نیاز ضروری برای اماکن مختلف تبدیل شده است. با استفاده از این محصول می توانید محل کار و یا خانه خود را از راه دور کنترل نمایید. برای انتخاب دوربین مدار بسته متناسب با نیاز و کارایی مورد نظر شما بهتر است این موارد را در نظر بگیرید:

  • محل نصب دوربین
  • تعداد دوربین ها و زاویه هر کدام
  • امکانات کابل کشی دوربین
  • استفاده در روز یا شب
  • اندازه تصویر دوربین شما
  • فاصله سوژه از دوربین
  • اندازه سوژه

خرید دوربین مدار بسته

برای خرید دوربین مدار بسته باید ابتدا به نوع فضا توجه کنید. فضای داخلی با فضای بیرونی فرق می­کند و دوربین‌های مختص به خود را نیاز دارد. همچنین باید اهمیت فضا را هم در نظر داشته باشید. طبیعی است که دوربین‌هایی که برای یک مکان امنیتی و مهم مثل بانک استفاده می‌شوند با دوربین‌هایی که برای یک فروشگاه مواد غذایی استفاده می‌شوند، فرق می‌کنند و برای هر مکانی نیاز نیست بیش از اندازه هزینه کنید.

اگر برای خانه یا یک فروشگاه ساده می‌خواهید از دوربین مدار بسته استفاده کنید، چندان نیاز به امکانات خاص و ویژه نخواهید داشت. در این نوع مکان‌ها دوربین ۲ مگاپیکسلی هم معمولاً جوابگو خواهند بود. اما اگر یک محیط خاص یا اداری است که می‌خواهید حتی برگه‌های کاغذ هم با وضوح ثبت شوند، باید از دوربین‌هایی با پیکسل بالا استفاده کنید.

توجه داشته باشید که هرچقدر کیفیت تصویر دوربین بالاتر باشد، فضای ذخیره سازی هم گران‌تر خواهد شد و باید بودجه خود را افزایش بدهید. تعداد دوربین‌های لازم بستگی به این دارد که با چند عدد دوربین بتوان کل محیط را پوشش داد.

بعد از اینکه نوع فضا، وسعت آن و اهمیت آن مشخص شد باید بودجه خود را مشخص کنید. برای خرید دوربین مدار بسته باید از انواع آن و تفاوت‌ مدل‌های مختلف آگاه باشید، اگر برای خرید دوربین مدار بسته نیاز به مشاوره دارید، کافی است با مشاورین ما تماس بگیرید

مشاهده تمامی محصولات