سوییچ داهوا مدل PFS3008-8GT-60
به دلیل نوسانات قیمت و اوضاع حاضر برای خرید و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
– سوئیچ داهوا ۸ پورت :
۴ پورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰Mbps PoE
۴ پورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰Mbps
– پشتیبانی از IEEE802.3, IEEE802.3u and IEEE802.3X
– ظرفیت لیست مک آدرس تا ۲K
– پشتیبانی از MDI/MDIX self-adaptation
– پشتیبانی از Hi-PoE 60W
– پشتیبانی از برق DC 48-57V
مشاوره سریع
برند: شناسه محصول: 30167 دسته‌بندی: تاریخ به روز رسانی: ۱۷ فروردین ۱۴۰۵
10,700,000 تومان
موجود در انبار
عنوان
سوییچ ۸ پورت داهوا مدل DH-PFS3008-8GT-60
  • جنس بدنه: پلاستیک
  • پورت شبکه: LAN
  • مناسب برای استفاده محیط‌های داخلی (indoor)
) را دارد و در برابر تخلیه صاعقه و اختلاف ولتاژ و ضربه بین دستگاه‌ها مقاوم می‌باشد.
شماره مشاور: ۰۳۱۳۶۶۳۶۱۶۰
ویژگی ها
منبع تغذیه استاندارد 48 V–57 V DC
ویژگی سخت افزاری
منبع تغذیه سوییچ –10 °C to + 55 °C(+14 °F to + 131 °F)
دمای کارکرد 5%–95% (RH)
رطوبت عملیاتی –20 °C to + 70°C (–4 °F to + 158°F)
مصرف برق سوییچ Idling: 3.0 W Full load: 60 W
PoE
PoE استاندارد IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE
PoE Budget 60 W
PoE Pin Assignment 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
انتقال PoE از راه دور Supports 250 m (820.21 ft)
عمومی
Thunderproof Common mode: 2 kV Differential mode: 0.5 kV