سوییچ ۱۶ پورت داهوا مدل DH-PFS3218-16ET-135
به دلیل نوسانات قیمت و اوضاع حاضر برای خرید و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
  • دارای ۱۶ پورت POE 10/100
  • دارای ۲ عدد پورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ UPLINK
  • جنس بدنه: فلزی
مشاوره سریع
برند: شناسه محصول: 30130 دسته‌بندی: تاریخ به روز رسانی: ۱۷ فروردین ۱۴۰۵
30,600,000 تومان
موجود در انبار
عنوان
  • دارای ۱۶ پورت POE 10/100
  • جنس بدنه: فلزی
  • پورت شبکه: LAN
  • مناسب برای استفاده محیط‌های داخلی (indoor)
شماره مشاور: ۰۳۱۳۶۶۳۶۱۶۰
ویژگی ها
Layer Layer 2
Managed No
ظرفیت سوئیچینگ 7.2 Gbps
نرخ ارسال بسته 5.3568 Mpps
حافظه بافر 4 Mbit
MAC Table Size 8K
استانداردها IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
منبع تغذیه استاندارد Yes
ویژگی سخت افزاری
منبع تغذیه استاندارد Yes
PoE ساپورت Yes
Ethernet Port 16
Optical Port 2
Ethernet Port Rate 100 Mbps
Optical Port Rate 1 Gbps
منبع تغذیه سوییچ 100V AC–240V AC
دمای کارکرد –10°C to 55°C (14°F to 131°F)
رطوبت عملیاتی 10%–90%
رطوبت ذخیره سازی سوییچ 5%–95%
PoE
PoE استاندارد IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
PoE Budget Port 1–2≤60W, Port 3–16≤30W, total≤135W
PoE Pin Assignment PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
انتقال PoE از راه دور Yes
عملکرد
VLAN Port Isolation
QoS داهوا Yes
System Maintenance PD Alive
ESD Air discharge: 8kV Contact discharge: 6kV
عمومی
Thunderproof Common mode: 4kV Differential mode: 2kV
ابعاد سوییچ 440 mm × 300 mm × 44 mm (17.32
ابعاد بسته بندی سوییچ 527 mm × 412 mm × 110 mm (20.75