محتویات این پکیج شامل دستگاه Cloud Core Router با بدنه قابل نصب برروی رک با ابعاد ۱U و کابل برق است.
روتر میکروتیک مدل CCR1036-12G-4S
Mikrotik CCR1036-12G-4S
به دلیل نوسانات قیمت و اوضاع حاضر برای خرید و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
روتر میکروتیک CCR1036-12G-4S
پردازنده ۳۶ هسته ای با سرعت ۱٫۲ گیگاهرتز
۴ گیگابایت حافظه رم
۱۲ پورت گیگابیت اترنت
قابل نصب برروی رک با ابعاد ۱U
توان عملیاتی بالای ۱۶Gbps
RouterOS با مجوز Level 6
مشاوره سریعناموجود
عنوان
گارانتی سپهرطلایی
مشاوره رایگان
فروش سازمانی
موجودی بالا
مشخصات فنی
| کد محصول | CCR1036-12G-4S |
| Architecture | TILE |
| CPU | TLR4-03680 |
| تعداد هسته پردازنده | 36 |
| فرکانس پردازنده | 1.2 GHz |
| ابعاد | 443 x 193 x 44 mm |
| لایسنس RouterOS | 6 |
| سیستم عامل | RouterOS |
| مقدار RAM | 4 GB |
| حجم حافظه | 1 GB |
| نوع ذخیره سازی | NAND |
| دما | -20°C to 60°C |
| MTBF | تقریباً 200000 ساعت در دمای 25 درجه سانتیگراد |
برق
| تعداد ورودی های AC | 2 |
| محدوده ورودی AC | 100-240 |
| حداکثر مصرف برق | 60 W |
| FAN count | 2 |
Ethernet
| 10/100/1000 Ethernet ports | 12 |
فیبر
| SFP ports | 4 |
| SFP DDMI | بله |
پورت های جانبی
| تعداد پورت USB | 1 |
| USB slot type | USB type A |
| Serial port | RJ45 |
| USB Power Reset | بله |
| Max USB current (A) | 1 |
بیشتر
| مانیتور دمای PCB | بله |
| مانیتور ولتاژ | بله |
| مانیتور دمای CPU | بله |
| Current Monitor | بله |
مجوز و تأییدیه ها
| مجوزها | CE, EAC, ROHS |
| IP | IP20 |
مشخصات فنی Wireless
| 6 GHz | قدرت ارسال/حساسیت دریافت |
| 2.4 GHz | قدرت ارسال/حساسیت دریافت |
| 5 GHz | قدرت ارسال/حساسیت دریافت |