ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+85dlc03d

S+85dlc03d
برند: دسته‌بندی‌ها: , تاریخ به روز رسانی: ۶ آذر ۱۴۰۱

در انبار موجود نمی باشد

  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • گارانتی 18 ماهه سپهر طلایی

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D یک فرستنده +G SFP10 با یک کانکتورLC و ۸۵۰ نانومتر، برای اتصالات فیبری چند حالته (Multi Mode) تا حداکثر ۳۰۰ متر می باشد.

ماژول S+85DLC03D با روترهای +CCR1036-8G-2S و CCR1036-8G-2S+EM آزمایش شده و سازگار است.

همچنین این ماژول ها با دستگاه های SFP برند های دیگر نیز سازگار می باشد.

شرکت میکروتیک برای تکمیل دستگاه های مجهز به کیج SFP ، چندین فرستنده فیبر نوری SFP را ارائه داده است که با محصولات آن ها تست شده و سازگار هستند.

چهار عدد از ماژول ها برای اتصال به شبکه های موجود یا ایجاد کیت های خود به طور جداگانه در دسترس هستند و دو مورد به عنوان یک کیت برای یک لینک ۲۰ کیلومتری در دسترس می باشد.

این ماژول ها با همه دستگاه های SFP میکروتیک تست شده و سازگار هستند.

ماژول S-85DLC05D یک فرستنده G SFP1.25 با یک کانکتور فیبر دوگانه LC، ۸۵۰ نانومتری برای اتصالات فیبر ۵۵۰ متر چند حالته با DDMI را ارائه می دهد.

ماژول S-31DLC20D یک فرستنده SFP G 1.25 با یک کانکتورفیبر دو گانهLC و ۱۳۱۰ نانو متر است که برای اتصالات فیبری تک حالته حداکثر تا فاصله ۲۰ کیلومتر با DDMI کار می کند.

ماژول S-35/53LC20D یک جفت فرستنده SFP است. ماژول S-35LC20D یک ماژول SFP فیبر نوری تک حالته ۱٫۲۵G با یک کانکتور LC فیبر واحد، T1310nm/R1550nm است که برای اتصالات حداکثر تا فاصله ۲۰ کیلومتر کار می کند و از DDMI پشتیبانی می کند. ماژول S-53LC20D یک فرستنده فیبری تک حالته ۱٫۲۵G با یک کانکتور LC، T1550nm/ R1310nm است که برای اتصالات حداکثر تا فاصله ۲۰ کیلومتری کار می کند و از DDMI پشتیبانی می کند.

هم اکنون ماژول های جدید S+85DLC03D و S+31DLC10D سرعت ۱۰G را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهند.

روتر میکروتیک
نسخه سیستم عامل RouterOs
مجوز License Router Os Level 4
تعداد آنتن 1 عدد
قدرت گیرندگی آنتن آنتن داخلی 2.5 dBi
نشانگر LED
توضیحات نشانگر LED PWR LED
باتری
استانداردها IEEE 802.11n , IEEE 802.11g , IEEE 802.11b
منبع تغذیه دارای آداپتور خارجی 12ولت 1آمپر
اقلام همراه یک عدد آداپتور 12V 1A

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+85dlc03d”
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت