ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85dlc05d

S-85dlc05d
برند: دسته‌بندی‌ها: , تاریخ به روز رسانی: ۸ تیر ۱۴۰۱

تماس بگیرید!

گارانتی: 1 سال

  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • گارانتی 18 ماهه سپهر طلایی
برچسب‌ها:

S-85DLC05D یک ترانسیور (فرستنده- گیرنده) ۱٫۲۵G SFP است که مجهز به دو اتصال LC 850nm می باشد، و در اتصالات فیبری Multi-Mode با فاصله حداکثر ۵۵۰ متر به کار می رود که واحد های DDM آن با دستگاه های RB260GS،RB2011LS، RB2011LS-IN، RB2011UAS-IN، RB2011UAS-RM ، RB2011UAS-2HnD، RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S مورد آزمایش قرار گرفته و سازگاری کامل دارد.

این محصول با دستگاه های SFP غیر میکروتیک نیز سازگار می باشد.

برند

نام محصول

نرخ انتقال داده (Data Rate)

نوع کانکتور

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

دمای کارکرد

سایر توضیحات و ویژگی ها :

,

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S-85dlc05d”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت