PON پاور متر

PON پاور متر

PON Optical Power Meter
پاورمتر نوری
پاورمتر نوری برای تست، عیب یابی، اندازه گیری و تعیین افت سیگنال در شبکه های متشکل از فیبر نوری کاربرد داشته و قادر به اندازه گیری و نمایش همزمان سیگنال های PON نیز می باشد. این پاورمتر را به عنوان یک تستر شبکه برای اندازه گیری و نمایش همزمان میزان توان در طول موج های ۱۳۱۰, ۱۴۹۰ و ۱۵۵۰ نانومتر می توان استفاده کرد و رابط اتصال آن برای متصل کردن به کابل فیبر نوری، SC/PC می باشد. این دستگاه که در در بازار تجهیزات شبکهعرضه شده است، می تواند تا ۱۰۰

دسته بندی: تاریخ به روز رسانی: ۵ آذر ۱۴۰۱
  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • گارانتی 18 ماهه سپهر طلایی

اﯾﻦ ﭘﺎور ﻣﺘﺮ ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ ﻣﺨﺘﺺ ﺷﺒﮑﻪ ﻧﻮری ﭘﺴﯿﻮ  PON اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻃﻮر ﺧﺎص ﺑﺮای ﺳﯿﺴﺘﻢﻫﺎی FTTH و FTTP ﻃﺮاﺣﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ.

ﺑﻪ ﮐﺎرﺑﺮ اﯾﻦ اﺟﺎزه را ﻣﯽ دﻫﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻫﻤﺰﻣﺎن ﺳﯿﮕﻨﺎﻟﻬﺎی آپ اﺳﺘﺮﯾﻢ)۱۳۱۰nm ( از ONT و داون اﺳﺘﺮﯾﻢ ) ۱۴۹۰nm &1550nm ( از OLT در ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی Live Fiber ) FTTH( را اﻧﺪازه ﮔﯿﺮی ﮐﻨﺪ.
اﻗﻼم ﻫﻤﺮاه: ﭘﺪ ﻧﻈﺎﻓﺖ ، ﮐﺎﻧﮑﺘﻮر ﺗﺒﺪﯾﻞ FCﺑﻪ SC،ﺷﺎرژر، ﺑﺎﺗﺮی ﻟﯿﺘﯿﻮم ﻗﺎﺑﻞ ﺷﺎرژ، ﮐﯿﻒ دﺳﺘﯽ و دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎ
مشخصات فنی پاورمتر فیبر نوری
نوع کالا : پاورمتر فیبر نوری
طول موج : ۱۳۱۰/۱۴۹۰/۱۵۵۰ نانومتر
محدوده اندازه گیری : ۱۳۱۰nm: +10 ~ -35 dBm / 1490nm: +10 ~ -50 dBm / 1550nm: +25 ~ -45 dBm
رابط اتصال : SC/PC
دقت : ±۰٫۲dB / ±۰٫۵dB (burst signal)
منبع تغذیه : ۳ عدد باتری قلمی AA یا آداپتور AC/DC
زمان کار باتری : بیش از ۳۶ ساعت
تعداد کاربر قابل تعریف : ۱۰ کاربر
داده قابل ذخیره سازی : ۱۰۰ نتیجه
خاموش شدن خودکار : پس از ۱۰ دقیقه عدم فعالیت – انرژی باتری پایین
ابعاد : ۴۰*۹۰*۱۹۰ میلیمتر
وزن : ۴۵۰ گرم

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “PON پاور متر”
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت